DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

výlet

Vítejte na stránce sokol-cakovice.wbs.cz v sekci výlet

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

S O K O L   Č A K O V I C E

pořádá dne 14.září 2013 - sobota
(změna z původního termínu v červnu, který byl odložen z důvodů kalamity s povodněmi).

výlet do Turnova,  Dolánek a Malé Skály

sraz na nádraží v Čakovicích v 7,30 hod.

Program výletu:

Odjezd vlakem    Čakovice          7,47  hod.
                           Neratovice        8,00 hod.
                           Turnov              9,12 hod.

V Turnově z nádraží půjdeme do centra města, po prohlídce  budeme pokračovat pěšky cca 3 km do Dolánek na Dlaskův statek, kde navštívíme  Muzeum Českého ráje.  Muzeum prezentuje tradiční architekturu turnovského typu z konce 18. století v krásných roubenkách, prohlídka trvá  cca 1,5 hod..

Odjezd vlakem z Dolának            13,25 hod
Příjezd do Malé Skály                  13,30 hod.

Malá Skála je hezké malé městečko na Jizeře a  ze Skalního hradu je pěkná vyhlídka  na město i do okolí.  Po  pozdějším obědě v místní restauraci bude dobrovolný výstup na Skalní hrad.

Odjezd  do  Prahy:

Malá Skála                                   16,27 hod.
Neratovice                                   18,00 hod.
Čakovice                                      18,13 hod.

Náklady si hradí každý účastník výletu. Individuální cena za vlak i zpáteční do věku 70 let je 241,- Kč, důchodci nad 70 let platí 181,-  Kč. Vstup do muzea stojí 40,- Kč, důchodci 30,- Kč.

Při větším zájemců počtu se dá koupit společná jízdenka, která je  velmi výhodná (zpáteční cca za 100,- Kč). Kdo bude mít zájem, musí být na místě srazu nejpozději do 7,30 hod..

Informace: Milena Jirsová, tel.: 603310280
www.sokol-cakovice.wbs.cz